Temat: OPTIMA S.A.

Opinie o firmie OPTIMA S.A.

2

Odp: OPTIMA S.A.

Ja mam obecnie problem z ta firma, czy ktos jest/byl w podobnej sytuacji?

3

Ja brałam pożyczkę i może nie byli jacyś nadzwyczajni ale było ok czy normalnie bierzesz kase-splacasz- mowisz zegnam i tyle z mojej opowiesci o tej firemce

4

Ja odradzam wszystkim potencjalnie zainteresowanym - naprawdę!

5

jasny7 napisał/a:

Ja odradzam wszystkim potencjalnie zainteresowanym - naprawdę!

a dlaczego konkretnie?

6

badziewna firma,pierwsza pozyczka jest w kwocie 1000 zl.

7

a ja bralam u nich pozyczke i polecam w przeciwienstwie do innych osob - nie ma co sie spodziewac cudow, pozyczka to pozyczka i kazdy rozsadnie myslacy czlowiek liczy sie z tym, ze od zaciagnietej pozyczki bedzie musial zaplacic odpowiednie i wczesniej zaakceptowane odsetki

8

Weronika napisał/a:

a ja bralam u nich pozyczke i polecam w przeciwienstwie do innych osob - nie ma co sie spodziewac cudow, pozyczka to pozyczka i kazdy rozsadnie myslacy czlowiek liczy sie z tym, ze od zaciagnietej pozyczki bedzie musial zaplacic odpowiednie i wczesniej zaakceptowane odsetki

no ale chyba nie wszyscy wiedza ktorzy decyduja sie na kredyt u nich ze maja zabojczo wysokie odsetki w porownaniu chocizazby do Skarbeusza, Optima nie wypada tu naprawde korzystnie

9

No ale zawsze latwiej wziac PIT bo to masz niz chodzic do dzialu kadr w pracy i prosic o liczne zaswiadczenia o dochodach i takie tam, a poza tym ta oferta na pozyczki tytulem rozliczenia PIT byla bodajze do konca maja takze temat i tak nieistotny:)

10

W firmie  Optima S.A., kredyty/pożyczki przyznawane są  bez jakiegokolwiek sprawdzania w BIKu i KRD. Tylko jest jedno "ale", a mianowicie, ubiegający się o kredyt/pożyczkę nie może mieć więcej niż skończone siedemdziesiąt cztery lata oraz miesięczne zarobki nie mniejsze niż dziewięćset sześćdziesiąt pln netto -  i to w zasadzie najważniejsza sprawa. Udając się do nich najlepiej wziąć kilka niezbędnych dokumentów to zaoszczędzimy sobie ponownego chodzenia do biura, mowa oczywiście o:

-zaświadzczenie o dochodach z zakładu pracu - i tu minimalnie z trzech ostatnio przepracowanych miesięcy
-ksero dowodu osobistego

11

ja miałem pożyczkę w Optimie i tylko mogę powiedzieć Wam że mają wręcz nieziemskie odsetki i nie mówię tu o pozytywach a wręcz przeciwnie, wiem jedno że już nigdy w tej firmie nie wezmę pożyczki, zdecydowanie nie nie i jeszcze raz nie

12

to nie wiem kiedy brales te pozyczke bo teraz w porownaniu do innych firma to optima ma wlasnie takie podobne oprocentoweanie moim zdaniem takze nie wiem skad czerpiesz takowe informacje

13

obsluga i wszystko ok tylko oprocentowanie maja tragiczne;/

14

Wygodna pozyczka, jak dla mnie super, przedstawiciel sam odbiera raty, przyjezdzal do mnie do domu a ja dawalem mu nalezna rate, jak dla mnei super rozwiazanie/.

15

Ja polecam bo korzystałem właśnie z ich pomocy finansowej co pomogło mi rezultacie załatać chwilową dziurę budżetową, czego bym pewnie samodzielnie bez ich pomocy nie uczynił. Pozdrawiam Serdecznie

16

według mnie optima ma zabojcze odsetki wrecz z kosmosu dlatego nie rozumiem tych pozytywnych komentarzy na jej temat i to kompletnie nie rozumiem......

17

czy ktos moze mi wlasnie napisac jakie dokladnie odsetki ma optima sa?

18

gosc3az1 napisał/a:

Takie informacje uzysjasz na tej stronie http://www.optima-pozyczki.pl/

19

KrysiaW napisał/a:
gosc3az1 napisał/a:

Takie informacje uzysjasz na tej stronie http://www.optima-pozyczki.pl/

wielkie dzieki!

20

Czy wiecie czy Optima pobiera jkiekolwiek opłaty manipulacyjne za dokonanie przez nich oceny mojej zdolności kredytowej ?