1

Temat: Nowa oferta pożyczek w cashper.pl

Jeśli chcesz szybko pożyczyć kwotę od 100 do 2000zł wejdź na naszą stronę cashper pl i złóż skrócony wniosek.
Poświęcisz na to mniej niż 2 minuty. Resztą zajmiemy się my. Gwarantujemy natychmiastową wypłatę środków. Szybko, bezpiecznie, bez zbędnych formalności. Zapraszamy! Cashper pl - Twój przyjaciel w finansach.
Pożyczanie nie było nigdy tak proste! Przekonaj się sam!

2

Odp: Nowa oferta pożyczek w cashper.pl

Czy już pierwsza pożyczka jest do 2000?

3

Hallo.... Odpowie mi ktoś...?

4

weszłam aż z ciekawości na ich stronę bo sama rozglądam się za pożyczką w kwocie około 2000 złotych - -zwyczajnie ich wygooglowałam ale okazało się że co prawda można wziąć pożyczkę na początku na 2000 złotych ( to właśnie maksymalna kwota u nich ) jednak pojawia się przy tej kwocie (w symulacji kosztów pożyczki na ich stronie) tylko jeden okres spłaty - dokładnie 60 dni - na inny okres wziąć nie można a dodatkowo płaci się za tą pożyczkę 900 złotych czyli po tym okresie ma się 2900 złotych do spłaty a to dla mnie zdecydowanie za dużo nawet jak na firmę pozabankową więc będę szukać jakoś 500 złotych a 1500 złotych wezmę w Vivusie na zero procent ani jak u nich!

5

ale przeciez ile firm tyle ofert nie rozumiem w czym problem

6

tak tylko że dają jeden możliwy okres spłaty w przypadku wyższej kwoty, a sam klient nie może wybrać czy potrzebuje tyle na tydzień miesiąc czy dwa więc zero logiki bo to my klienci powinniśmy decydować na jaki okres spłaty się decydujemy - czyli "wybieramy" a tu nie ma kompletnie takiej możliwości więc bez sensu oferta